kredo logo
reference grafika kontakty

tisk grafiky
na papír

tisk grafiky
na samolepicí fólii

reklamní a informační cedule z pevného materiálu

tisk grafiky
na PVC plachtovinu

Plakáty Samolepky Cedule Banery
Vizitky Letáky

Reklamní cedule - levná výroba na zakázku

Nabízíme výrobu reklamních a informačních cedulí pro exteriérové i interiérové použití. Standardně garantujeme minimální tříletou životnost v exteriéru. Na naše výrobky používáme speciální materiály, které jsou mimořádně odolné vůči exteriérovým vlivům (slunce – tepelné a UV záření, voda). Vyrábíme cedule od nejmenších cedulek až do rozměru 305 x 205 cm. Na plastové a hliníkové reklamní cedule kašírujeme tištěnou grafiku na samolepicím vinylu, nebo řezanou samolepicí grafiku. Reklamní cedule je možné laminovat v provedení lesk nebo mat. Jedná se o finální povrchovou úpravu, která zajistí větší mechanickou odolnost i ochranu před nežádoucími zásahy spreji a popisovači (fixy). Laminované cedule lze snadno omýt vodou nebo lihem. Nejvhodnější provedení vám rádi doporučíme. Pro dosažení vysokého efektu hlavně u malých cedulek standardně zhotovujeme fasetu (zkosení, začištění hrany). Tato maličkost dodává cedulce lepší vzhled. Vyrobené cedule je možné snadno instalovat na stěny budov nebo ploty. Instalaci si zákazník provádí sám svépomocí, díky čemuž je pořízení kvalitní cedule dostupnější, levnější. Vyrábíme cedule a cedulky reklamní, informační a navigační. Naše cedulky mají využití například i ve skladu jako označení regálů. Zhotovené cedulky je možné zaslat poštou. Pro bližší představu nahlédněte do fotogalerie vybraných cedulí níže.

Upozornění: Nekopírujte tyto texty, nejsou určeny pro vaši webovou prezentaci. Výskyt duplicitních textů na Internetu se kontroluje.

 

Napište nám Vaši základní představu, nabízíme doporučení nejlevnějšího provedení.
Kontakt: info@cedule-samolepky.cz

Příklady provedení a základní ceny - cedule s laminací i bez laminace:

1/ Hliníková cedule s.2mm + polep samolepicí grafikou + laminace lesk nebo mat
exteriérová i interiérová kvalita
velikost: 200x50cm, 1ks, cena od: 1100,- +dph20%,
2/ Plastová cedule s.5mm + polep samolepicí grafikou, bez laminace
exteriérová i interiérová kvalita
velikost: 200x50cm, 1ks, cena od: 900,- +dph20%
3/ Malá plastová cedulka s.5mm + polep samolepicí grafikou + laminace lesk
velikost: 25x16cm, 1ks, cena od: 100,- +dph20%

 

                    

                     

 

vzad
vpred

Grafický design: Atraktivní grafika je 50% úspěchu funkční cedule, plakátu i samolepky. Je důležité si uvědomit, že je nejúčinější sdělit nejen infornaci, ale i pozitivně zapůsobit, zaujmout a odlišit se. Věřte designu, i Vaše cedule nemusí být fádní. Příklady designových cedulí neleznete v sekci grafika.