kredo logo
reference grafika kontakty

tisk grafiky
na papír

tisk grafiky
na samolepicí fólii

reklamní a informační cedule z pevného materiálu

tisk grafiky
na PVC plachtovinu

Plakáty Samolepky Cedule Banery
Vizitky Letáky

 

Tisk samolepek

Provádíme tisk samolepek exteriérové i interiérové kvality, různých rozměrů (např. od průměru 10 mm po velkoplošné), s možností výseku (ořezu) do požadovaného libovolného tvaru (např. ovál, tvar srdce, kulaté rohy) a s možností výřezu vnitřní části samolepky. Tiskneme na samolepicí vinyl, nazývaný také jako pvc samolepka. Po konzultaci se zákazníkem provedení doporučíme. Vyrábíme i speciální samolepky s lepidlem na straně grafiky k nalepení pod sklo, za okno auta nebo za sklo výlohy (grafika je čitelná zvenku, na straně lepidla). Pro instalaci na okna dopravních prostředků i budov tiskneme speciální samolepky, které částečně propouštějí světlo (jsou dírkované). Nadstandardní povrchovou ochranu všech velikostí samolepek zajišťujeme (v případě zájmu) laminací. Pro bližší představu nahlédněte do fotogalerie samolepek níže.

Upozornění: Nekopírujte tyto texty, nejsou určeny pro vaši webovou prezentaci. Výskyt duplicitních textů na Internetu se kontroluje.

 

Napište nám Vaši základní představu, nabízíme doporučení nejlevnějšího provedení.
Kontakt: info@cedule-samolepky.cz

Příklady provedení a základní ceny:
1/ tisk na samolepicí vinyl + ořez do tvaru, samolepky budou na archu
velikost: 9x5cm, 500ks, cena: od 1463,- +dph20%
2/ tisk na samolepicí vinyl + ořez do tvaru + laminace, samolepky budou na archu
velikost: 9x5cm, 500, cena: od 1800,- +dph20%
3/ tisk na samolepicí vinyl bez laminace
velikost: 300x134cm, 1ks, cena: od 2010,- +dph20%
4/ tisk na samolepicí vinyl + laminace
velikost: 300x134cm, 1ks, cena: od 2613,- +dph20%

 

Samolepicí nápisy

Vyrábíme nápisy a různobarevnou grafiku řezáním ze samolepicích fólií na polep výloh, aut a reklamních cedulí. Tyto speciální polepy jsou vhodné pro instalace s nutností zachování viditelnosti původního podkladu (jak je znatelné z příkladu vpravo). Barevnost je možné si předem vybrat ze vzorníku dostupných barev samolepicích fólií. Řezanou grafiku (samolepicí nápisy) je možné objednat včetně odborné instalace na místo určení. Bez instalace dodáváme samolepicí nápisy na přenášecí fólii. V případě zájmu vysvětlíme postup aplikace, každou samolepku dokáže nalepit i laik.

Upozornění: Nekopírujte tyto texty, nejsou určeny pro vaši webovou prezentaci. Výskyt duplicitních textů na Internetu se kontroluje.

 

Po zaslání základní představy, nabízíme doporučení nejlevnějšího provedení.
Kontakt: info@cedule-samolepky.cz

Příklady provedení:
1/ samolepicí nápis + přenašecí fólie, bez instalace
velikost: 134x50cm, 1ks, cena: od 435,- +dph20%
2/ samolepicí nápis + přenašecí fólie + instalace na auto
velikost: 134x50cm, 1ks, cena: od 536,- +dph20%

      

 

 

                 

                 

vzad
vpred

Grafický design: Atraktivní grafika je 50% úspěchu funkční cedule, plakátu i samolepky. Je důležité si uvědomit, že je nejúčinější sdělit nejen infornaci, ale i pozitivně zapůsobit, zaujmout a odlišit se. Věřte designu, i Vaše cedule nemusí být fádní. Příklady designových cedulí neleznete v sekci grafika.